Strona wykorzystuje pliki cookies w celu gromadzenia statystyk, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki.

faktury logowanie

12 30-73-666 Zadwoń do biura rachunkowego

 794-328-384 (Play), 506-733-666 (Orange)

biuro@gorfin.pl

Posiadamy licencję Ministerstwa Finansów od 2006 !
Usługi księgowe Kraków Grzegórzki
GORFIN
Biuro Rachunkowe Kraków Grzegórzki
GORFIN
Prowadzenie księgowości Kraków Podgórze

Cennik usług księgowych i kadrowo-płacowych, Wirtualnego adresu

"GORFIN"

Cerytfikwane Biuro Rachunkowe Dariusz Sandecki

Kraków Grzegórzki, ul. Gęsia 8  (od pon. do soboty 7.30 - 17.30)

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Biura rachunkowe Kraków Czyżyny, Podgórze  

  CENNIK prowadzenia księgowości, kadr i płac oraz Wirtualnego adresu

          Nie jest to oferta specjalna obowiązująca przy pierwszej umowie (przez okres obowiązywania umowy zawartej na czas określony) lub przez kilka pierwszych miesięcy. Ceny są stałe a umowa zawierana jest na nieokreślony z dowolnym terminem wypowiedzenia wyznaczonym przez Klienta.

 

Prowadzenie podatkowej księgi przychodów i rozchodów:

 W przeciwieństwie do biur księgowych, które mają cenę podstawową cenę usługi plus opłaty dodatkowe,  nie pobieramy dodatkowych opłat za żadne dodatkowe czynności, o czym piszemy szczegółowo w połowie tej strony (m.in. opłat za prowadzenie ewidencji środków trwałych, rozliczenie VAT-UE, eksportu, importu, elektroniczne składanie deklaracji, wspólne rozliczenie z małżonkiem, dodatkowe źródło dochodu w PIT rocznym i in.)

W związku z powyższym nasza cena przy niewielkiej ilości dokumentów może być niższa niż cena konkurencji wynosząca 29 zł + opłaty dodatkowe. Jednak tak niskiej kwoty wyjściowej (29 zł) nie ma żadne biuro księgowe.

 

Cena usługi zależy wyłącznie od ilości dokumentów. Brak opłat dodatkowych, o czym piszemy w połowie tej strony.

Średnia ilość dokumentów w miesiącu (średnia z ostatniego kwartału):  

od 001 do 10 szt. dokumentów - 119,00 zł
od 011 do 20 szt. dokumentów - 139,00zł
od 021 do 50 szt. dokumentów - 199,00 zł

za każde rozpoczęte następne 50 dokumentów - 70,00 zł     

 Przy czym:

Nie ma żadnych dodatkowych opłat (np. za prowadzenie ewidencji środków trwałych, wydruki i zestawienia do celów innych niż podatkowe, rozliczenie importu, eksportu, transakcji unijnych itd, o czym piszemy poniżej brązową czcionką)

• Całość miesięcznej sprzedaży zarejestrowanej na kasie fiskalnej traktujemy jako1 dokument (czyli nie płaci się za księgowanie dobowych raportów z kasy fiskalnej),

• Wyciągów bankowych, bankowych potwierdzeń zapłat nie liczymy jako dokumenty,

• całą miesięczną sprzedaż nieudokumentowaną jako 1 dokument !!! (cała sprzedaż na rzecz osób fizycznych nieprowadzących działalności gospodarczej ewidencjonowana bez użycia kasy fiskalnej).

• Faktur wystawionych do paragonów nie wliczamy do średniej ilości dokumentów.

• W okresie zawieszenia działalności gospodarczej Klient nie płaci za obsługę księgową (umowa jest automatycznie zawieszana)

 

 Jeżeli klient jest VAT-owcem, do powyższej ceny należy doliczyć 20 zł. Jest to symboliczna opłata za podwyższoną pracochłonność prowadzenia księgowości podatnika VAT-czynnego w stosunku do podatnika korzystającego ze zwolnienia z podatku VAT oraz dodatkową odpowiedzialność biura rachunkowego za błędy. Czynności te to m.in. prowadzenie rejestrów VAT, sporządzanie, podpisywanie w imieniu klienta deklaracji VAT, plików jpk oraz ich składanie w urzędach skarbowych, doradztwo i rozwiązywanie problemów w zakresie podatku VAT.

 

Rozliczenie ZUS właściciela GRATIS!!!

Obejmuje wszystkie potrzebne czynności, j.np. obliczanie składek ZUS, sporządzanie i składanie w ZUS miesięczych deklaracji DRA, korekt, przerejestrowywanie, comiesięczne przypominanie o upływającym terminie zapłaty skłądek ZUS wraz z numerami kont i kwotami.

Bezpłatne doradztwo księgowo-podatkowe.

Udostępniamy bezpłatnie program do wystawiania faktur w wersji stacjonarnej i aplikację on-line do wystawiania faktur, z której dokumenty trafiają automatycznie do biura rachunkowego. Kliknięcie w pole "Logowanie" u góry strony pozwoli przetestować aplikację on-line bezpłatną dla naszych Klientów. Korzystnie z aplikacji nie jest obowiązkowe, jednak daje korzyści związane z tym, że do średniej ilości dokumentów w miesiącu będącą podstawą wyceny usług wliczamy co drugą fakturę sprzedaży.

 

Zapewniamy każdemu klientowi optymaizację podatkową i doradztwo.

 

Podane kwoty są cenami netto, do których należy doliczyć 23% VAT. (kwota VAT u VAT-owca pomniejszy VAT do zapłacenia Urzędowi Skarbowemu, wynikający z faktur sprzedaży).

 

●  W przeciwieństwie do konkurencji nie oferujemy Państwu usług prowadzenia podatkowej księgi przychodów i rozchodów w cenach podstawowych zaczynających się od X9 zł + opłaty dodatkowe.

U nas cena zależy wyłącznie od średniej ilości dokumentów, a opłaty dodatkowe nie istnieją.

 

BRAK OPŁAT DODATKOWYCH !!!

Przykładowe ceny netto:    *IBR - inne biura rachunkowe,        *NC - Nasza cena

 • Rozliczanie ZUS właściciela IBR* = od 20 zł, NC* = 0 zł
 • Prowadzenie ewidencji środków trwałych IBR* = od 30 zł, NC* = 0 zł
 • Przesłanie dokumentu po terminie/za każdy dokument IBR = 5 zł, NC = 0 zł
 • Elektroniczne składanie deklaracji IBR = od 20 zł, NC = 0 zł
 • Wydruki niezwiązane z miesięcznym rozliczeniem podatku dochodowego i podatkiem VAT (np. do kredytu, leasingu) IBR = Od 30 zł, NC = 0 zł
 • Sporządzenie korekty będącej wynikiem błędu Klienta lub nieterminowego przesłania dokumentów /za każdą wykonaną korektę IBR = ok. 30zł, NC = 0 zł
 • Sporządzenie korekty spowodowanej korektą poprzedniego okresu rozliczeniowego, a będącej wynikiem błędu Klienta lub nieterminowego przesłania dokumentów /za każdą wykonaną korektę IBR = ok. 20 zł, NC = 0 zł
 • Rozliczanie zwrotów w podatku od towarów i usług IBR = od 100 zł, NC = 0 zł
 • Rozliczenie transakcji wewnątrzwspólnotowych w przypadku podanika VAT-czynnego IBR = od 30 zł, NC = 0 zł
 • Rozliczenie exportu, importu w przypadku podatnika vat czynnego IBR = od 30 zł (często 100 zł), NC = 0 zł
 • Ustalanie różnic kursowych IBR = od 30 zł, NC = 0 zł
 • Rozliczenie szczególnego obowiązku podatkowego IBR = od 100 zł, NC = 0 zł
 • Sporządzenie wniosku o stwierdzenie nadpłaty podatku (konieczność wniosku po błędnym przelewie) IBR = 30 zł, NC = 0 zł
 • Czynności związane z uzyskaniem zaświadczenia o niezaleganiu IBR = 30 zł + opłaty skarbowe, NC = 0 zł + opłaty skarbowe
 • Wypełnienie dokumentów niestandardowych na prośbę Klienta (np. dane finansowe do kredytu lub leasingu) IBR = ustalane indywidualnie, NC =0 zł
 • Sporządzenie i wniesienie wyjaśnień, odwołań spowodowanych winą zleceniodawcy IBR = 30 zł, NC = 0 zł
 • Ujęcie dodatkowego źródła dochodu lub ulgi w rocznej deklaracji IBR = ok 20 zł, NC = 0 zł
 • Sporządzenie wspólnej z małżonkiem rocznej deklaracji podatkowej IBR = ok 10 zł, NC = 0 zł
 • Sporządzenie umowy o pracę IBR = od 30 zł, NC = 0 zł
 • Sporządzenie wypowiedzenia umowy o pracę IBR = od 30 zł, NC = 0 zł
 • Sporządzenie umowy o dzieło, zlecenia lub wypowiedzenia/rozwiązania tej umowy IBR = od 30 zł, NC = 0 zł
 • Sporządzenie monitu przypominającego o zaległości w opłacie za usługi biura rachunkowego IBR = od 25 zł, NC = 0 zł

W odróżnieniu od biur rachunkowych powstałych dzięki ustawie deregulacyjnej (znoszącej jakiekolwiek wymagania kwalifikacyjne) jesteśmy certyfikowanym biurem rachunkowym (Uprawnienia Ministra Finansów nr 15181/2006) 

Nie ma ukrytych opłat, jakie są stosowane u części konkurencji - np. za doradztwo (bezpłatnie rozwiązujemy problemy prawnopodatkowe naszych klientów i wskazujemy najkorzystniejsze rozwiązania), przechowywanie dokumentów czy rozliczenie roczne kosztujące przeważnie równowartość miesięcznej stawki (u nas wliczone jest w cenę).

Nie stosujemy również "trików" polegających na umieszczeniu pewnych czynności, które są niezbędne każdemu klientowi, jedynie w znacznie droższym pakiecie, co powoduje bezsensowność wyboru tańszego pakietu lub konieczność zmiany pakietu na droższy w niedalekiej przyszłości (np. prowadzenie ewidencji środków trwałych i wyposażenia, elektroniczna wysyłka wszystkich deklaracji, rozliczenie wewnątrzwspólnotowego nabycia czy naliczenie płacy chociażby jednego pracownika/zleceniobiorcy). U nas nie ma pakietów. Są jedynie przedziały cenowe uzależnione wyłącznie od ilości dokumentów (głownie dokumentów zakupowych, gdyż jest możliwość liczenia całej sprzedaży jako 1 dokument) oraz od ilości zatrudnianych w danym miesiącu pracowników/zleceniobiorców, jeżeli zostanie nam zlecona obsługa płacowa lub kadrowo-płacowa. W każdym przedziale cenowym klient ma zapewniony identyczny zakres czynności, czyli wszystko, co jest mu potrzebne (kompleksowa obsługa).

 

Prowadzenie ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych Kraków

 • Prowadzenie ewidencji ryczałtowej u podatnika podmiotowo zwolnionego z podatku VAT:

od 001 do 10 szt. dokumentów - 119,00 zł

powyżej 10 szt. dokumentów - 139,00zł

 • Prowadzenie księgowości ryczałtowca wraz z rozliczaniem VAT

od 001 do 10 szt. dokumentów - 139,00 zł
od 011 do 20 szt. dokumentów - 159,00 zł
od 021 do 50 szt. dokumentów - 199,00 zł

Podobnie jak w przypdku podatkowej księgi przychodów i rozchdów, nie pobieramy dodatkowych opłat.

Rozliczenia ZUS właściciela gratis.

 

Prowadzenie ksiąg rachunkowych, Wirtualne biuro Kraków cennik , prowadzenie pełnej księgowości cena Kraków

(np. prowadzenie księgowości spółki z o.o. , akcyjnej, komandytowej)

W zależności od ilości dokumentów w miesiącu:

1-5 szt. dokumentów - 299 zł

06-50 szt. dokumentów - 599 zł

51-100 szt. dokumentów - 999 zł

 

 

Przy czym:

- całą zafiskalizowaną miesięczną sprzedaż traktujemy jako 1 szt. (czyli raportów dobowych z kasy fiskalnej nasze biuro nie wlicza do średniej ilości dokumentów księgowych).

- wyciągi bankowe i raporty kasowe traktujemy jako zbiorcze dokumenty księgowe.

Każdy dzień obejmujący najwyżej 10 operacji to 1 szt. Każde kolejne 10 operacji na dziennym wyciągu to kolejna 1 szt.

Istnieje możliwość ustalenia specjalnej ceny usług w okresie, kiedy działalność gospodarcza nie jest jeszcze prowadzona, natomiast trwają przygotowania.

 

Nie ma dodatkowych opłat, jakie są w innych biurach rachunkowych. Np. za aktualizację NIP-8, VAT-R, sporządzenie dokumentów potrzebnych do złożenia sprawozdania fiansowego w KRS (Uchwała o zatwierdzeniu sprawozdania finansowego, pomoc w sporządzdniu sprawozdania zarządu z działalności, KRS-Z30), korekta deklaracji VAT z winy klienta.

Za sporządzenie sprawozdania finansowego pobieramy równowartość jednomiesięcznej opłaty za obsługę księgową (liczona jako średnia arytmetyczna z roku obrachunkowego). U konkurencji jest to zwykle dwukrotność tej opłaty, liczona nie jako średnia z roku obrotowego lecz z ostatnich miesięcy roku (przy liczeniu średniej odrzuca się pierwsze miesiące, w których często opłata była niższa).

 

aplikacja do wystawiania faktur on-line gratis. Wystawione faktury automatycznie trafią do biura rachunkowego.

 

Tanie Wirtualne biuro

Oferujemy możliwość zarejestrowania spółki z o.o. pod adresem Gęsia 8 za jedyne 99 zł netto miesięcznie. W cenę wliczono obsługę korespondencji.

Tanie usługi księgowe Kraków Krowodrza, Grzegórzki, Centrum;

Prowadzenie kadr i płac Kraków Czyżyny

 • Pełna obsługa ZUS przedsiębiorcy - 0 zł (gratis) - w tym m.in. sporządzanie zgłoszeń, przerejestrowań, deklaracji ZUS, comiesięczne przesyłanie kwot do zapłaty.
 • Rozliczenia płac i ZUS dot. umów o pracę - 22 zł za osobę 
 • Rozliczenia płac i ZUS dot. umów cywilnoprawnych podlegających ZUS -  22 zł za osobę
 • Rozliczenia płac dot. umów cywilnoprawnych nie podlegających ZUS - 17 zł
 • Pełna obsługa kadrowa, w tym prowadzenie akt osobowych pracowników zatr. na umowę o pracę - 15 zł (cena obejmuje między innymi doradztwo, tworzenie umów o pracę, wypowiedzeń lub aktywną pomoc w ich tworzeniu, prowadzenie ewidencji czasu pracy, ewidencji urlopów i innych nieobecności)
 • Sporządzanie informacji rocznych dotyczących zatrudnionych osób - PIT-11/PIT-40/PIT-8C/inne osobowe - 25 zł (raz w roku)

biura rachunkowe w centrum Krakowa, biuro księgowe w centrum Krakowa

O umowie i fakturowaniu usług:  , biura księgowe w centrum krakowa

Za polecenie biura innej osobie, owocujące podpisaniem umowy – rabat 50% przez 2 miesiące za każdą osobę. biuro księgowe Kraków

biura rachunkowe w centrum Krakowa, biuro księgowe w centrum Krakowa
Usługa jest wyceniana na podstawie średniej ilości dokumentów księgowych w ostatnim kwartale. Tak więc większa ilość dokumentów w jednym miesiącu może zostać skompensowana mniejszą ilością w innym  miesiącu, co jest dla klienta korzystniejsze niż comiesięczna wycena na podstawie ilości dokumentów zaksięgowanych w danym miesiącu.Ksiegowosc krakow Podgórze

Na życzenie klienta możemy wyceniać usługę co miesiąc na podstawie ilości dokumentów zaksięgowanych w danym miesiącu.

Przedziały cenowe są zapisywane w umowie, w związku z czym klient ma gwarancję niezmienności ceny przez cały okres jej obowiązywania.

Umowa jest zawierana na czas nieokreślony z jednomiesięcznym terminem wypowiedzenia.   Księgowa Kraków Śródmieście

 _________________________________

Biuro rachunkowe po rosyjsku i angielsku biuro księgowe w języku rosyjskim i ukraińskim


Cennik Biuro rachunkowe Kraków Prądnik Biały; Księgowy Kraków Czyżyny; Tanie biuro rachunkowe Kraków; biuro rachunkowe Kraków cennik; prowadzenie książki przychodów i rozchodów Kraków; księgowość on-line, biuro rachunkowe Kraków centrum, biuro księgowe Kraków Kazimierz; prowadzenie księgowości spółki z o.o. Kraków , prowadzenie pełnej księgowości cena Kraków