Strona wykorzystuje pliki cookies w celu gromadzenia statystyk, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki.

faktury logowanie

12 30-73-666 Zadwoń do biura rachunkowego

 794-328-384 (Play), 506-733-666 (Orange)

biuro@gorfin.pl

Posiadamy licencję Ministerstwa Finansów od 2006 !
Usługi księgowe Kraków Grzegórzki
GORFIN
Biuro Rachunkowe Kraków Grzegórzki
GORFIN
Prowadzenie księgowości Kraków Podgórze

Biuro rachunkowe na krakowskim Kazimierzu

Jedno z naszych krakowskich biur rachunkowych znajduje się w Kazimierzu na Starym Mieście. Jesteśmy biurem księgowym z długoletnim doświadczeniem, które zdobyło uznanie licznych Klientów. W naszej ofercie znajduje się wiele usług z zakresu księgowości, w tym doradztwo finansowe, prowadzenie rachunkowości czy też optymalizacji podatkowej. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą!

Obsługa księgowa firm

Zajmujemy się kompleksową obsługą księgową firm, a także spółek i stowarzyszeń. Dostępna jest także możliwość skorzystania z księgowości uproszczonej. Do naszych zadań należy m.in. prowadzenie bieżącej księgowości, dopilnowanie kwestii podatkowych czy też załatwianie spraw rejestracyjnych i urzędowych. Zapewniamy także usługi związane z obsługą kadr i płac – zajmiemy się kwestiami związanymi z wynagrodzeniami pracowników, rozliczeniami z urzędami i prowadzeniem wszelkiej dokumentacji. Naszą pracę cechuje skrupulatność, dokładność i terminowość. Oferujemy także profesjonalne doradztwo finansowe, świadczone przez doświadczonych księgowych. Chcemy wspierać przedsiębiorców w rozwoju ich firm i pomóc firmom w osiągnięciu stabilności finansowej. Warto zdać się w kwestiach rachunkowych na profesjonalistów. Zachęcamy do skorzystania z usług naszego biura rachunkowego w krakowskiej dzielnicy Kazimierz!