Strona wykorzystuje pliki cookies w celu gromadzenia statystyk, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki.

faktury logowanie

12 30-73-666 Zadwoń do biura rachunkowego

 794-328-384 (Play), 506-733-666 (Orange)

biuro@gorfin.pl

Posiadamy licencję Ministerstwa Finansów od 2006 !
Usługi księgowe Kraków Grzegórzki
GORFIN
Biuro Rachunkowe Kraków Grzegórzki
GORFIN
Prowadzenie księgowości Kraków Podgórze

Biuro rachunkowe na Podgórzu

Jedno z biur rachunkowych naszej krakowskiej filii znajduje się w dzielnicy Podgórze. Oferujemy pełną obsługę księgową dla firm, spółek oraz stowarzyszeń. Naszą działalność prowadzimy od wielu lat i zyskaliśmy w tym czasie zaufanie licznych Klientów. Naszym zadaniem jest profesjonalna obsługa z zakresu księgowości oraz kadr i płac. Zdajemy sobie sprawę, że śledzenie często zmieniających się przepisów podatkowych może być niełatwe, dlatego zapewniamy pomoc wykwalifikowanych księgowych, którzy pomogą rozwieją wszelkie wątpliwości. Jeżeli szukają Państwo sprawdzonego biura księgowego, które świadczy usługi w przystępnych cenach, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług księgowych?

Powierzając nam finanse swojej działalności gospodarczej, zyskują Państwo gwarancję bezpieczeństwa. Jako certyfikowane biuro rachunkowe zapewniamy profesjonalną obsługę, świadczoną przez wyszkoloną kadrę pracowniczą. Do podstawowych zadań naszych księgowych należy pełna optymalizacja podatkowa. Wśród naszych usług znajduje się także doradztwo księgowe oraz biznesowe – skorzystanie z rad specjalistów może znacząco wpłynąć na poprawę stanu finansowego firmy. Dzięki obserwacji rynku oraz znajomości ustaw i przepisów jesteśmy w stanie sprawnie i rzetelnie obsługiwać rachunkowość powierzonych nam firm. Warto skorzystać z pomocy ekspertów! Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem rachunkowym na Podgórzu.