Strona wykorzystuje pliki cookies w celu gromadzenia statystyk, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki.

faktury logowanie

12 30-73-666 Zadwoń do biura rachunkowego

 794-328-384 (Play), 506-733-666 (Orange)

biuro@gorfin.pl

Posiadamy licencję Ministerstwa Finansów od 2006 !
Usługi księgowe Kraków Grzegórzki
GORFIN
Biuro Rachunkowe Kraków Grzegórzki
GORFIN
Prowadzenie księgowości Kraków Podgórze

Biuro rachunkowe na Grzegórzkach

Nasze biuro rachunkowe na Grzegórzkach oferuje kompleksową obsługę księgową firm. Działamy na rynku od wielu lat i zdobyliśmy w tym czasie wiedzę oraz doświadczenie, które pozwalają nam na udzielanie fachowej pomocy z zakresu księgowości, kadr i płac, podatków oraz innych kwestii związanych z finansami. Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem i zapoznania się z pełną ofertą.

Oferta naszego biura rachunkowego

Oferujemy rzetelną obsługę księgowości powierzonej nam firmy. Wieloletni staż oraz znajomość aktualnych przepisów prawnych pozwalają nam na sprawne i skrupulatne prowadzenie spraw finansowych. Nasze usługi kierujemy zarówno do firm jednoosobowych, jak i do spółek czy stowarzyszeń. Gwarantujemy, że wszystkie sprawy zostaną wykonane w terminie i bez zbędnych trudności. Zajmujemy się m.in. rozliczeniami z urzędem skarbowym i innymi organami państwowymi. Wybierając nasze usługi, otrzymują Państwo całkowite bezpieczeństwo podatkowe oraz pomoc w rozwiązaniu problemów rachunkowych. Nie straszne są nam nawet najbardziej zawiłe sprawy księgowe. Warto skorzystać z doradztwa finansowego, świadczonego przez wykwalifikowanych księgowych, którzy nieustannie poszerzają swoją wiedzę na licznych szkoleniach. Naszym Klientom oferujemy księgowość zarówno pełną, jak i uproszczoną.

Zachęcamy do skorzystania z usług naszego biura rachunkowego na rondzie grzegórzeckim!